Балетска школа Димитрије Парлић

Директор Балетске школе

Милорад Вукобратовић

Милорад Вукобратовић

Рођен у Панчеву 1965. године.

Основну и средњу школу завршио у Панчеву.

Гимназију „Урош Предић” завршио 1984. године и стекао звање организатор културних активности.

Дипломирао  на Филолошком факултету у Београду 1990. године на Одсеку за југословенске књижевности – наставнички смер. Звање дипломирани филолог српског језика и књижевности – мастер стекао 2009. године.

Од 1987. до 1989. студент продекан Филолошког факултета.

Од 1989. до 1991. студент  проректор Универзитета  У Београду.

Од 1993. до 1996. године радио у Министарству просвете у Београду у секторима за основно образовани и студентски стандард.

Од 1996. до 2005. године радио у Фонду за стипендирање младих, секретар фонда.

Од 2006. године радио у ОШ „Свети Сава” у Панчеву као наставник српског језика и разредни старешина.

Од јуна 2018. директор Балетске школе ,,Димитрије Парлић” у Панчеву.

Запослени

Административно и техничко особље

  • Вукобратовић Милорад – директор
  • Маја Голубовић – помоћник директора
  • Крајиновић-Сакан Васић Каја – стручни сарадник, психолог
  • Шкорић Винка – секретар
  • Тајана Огризовић – референт за правне послове

Класичан балет

  • Пезељ Ивана
  • Вучинић Стојић Светлана
  • Николић Љубиша
  • Бучевац Светлана
  • Тодовић Наташа
  • Милинковић Катарина
  • Марковић Владислава
  • Јовановић Ружица
  • Малијар Александра
  • Бошњак Бранислава (Зрењанин)
  • Сабљић Јелена (Зрењанин)
  • Дрљан Ђорђе (Алибунар)

Савремени игра

  • Писић Милица
  • Маја Голубовић
  • Исидора Бојовић

Народна игра

  • Павловић Сузана
  • Маријана Танасић

Примењена гимнастика

  • Чупић Анета
  • Крстић Марко

Библиотека

  • Керекеш Клара

Корепетитори и наставници клавира

  • Крстуловић Нада
  • Ристић Теодора
  • Симић Анђелка
  • Крга Татјана
  • Вуковић Ана
  • Илић Миливоје
  • Филип Давид Орлић
  • Илић Милица
  • Олачи Данијела
  • Кнежевић Саша
  • Новицки Анатолиј
  • Мирић Миљана
  • Нада Радоњић
  • Дивац Микић Драгана
  • Ђуђа Кристијан (Алибунар)
  • Неагић Александар (Зрењанин)
  • Хот Дина (Зрењанин)

Општа настава

  • Ковјанић Татјана – српски језик и књижевност
  • Живадиновић Ана – енглески језик
  • Марковић Драгана – енглески језик
  • Ћовић Габријела – француски језик
  • Николић Дијана – француски језик
  • Савић Ђорђевић Далиборка – француски језик
  • Спаловић Сандра – историја са историјом културе и цивилизације
  • Шувак Гордана – глума и вокал
  • Радојичић Јелена – математика
  • Тодоровић Мирослав – грађанско васпитање, социологија, филозофија
  • Бугарин Кристијана – информатика
  • Марковић Миодраг – информатика
  • Ковачевић Гордана – биологија
  • Јелена Ненадовић – историја игре

Кројачница

  • Анкуцић Aнa
  • Николић Слађана